У недељу Мироносица, а дана 3.маја 2020.године на дан Светог владике Николаја Српског, у храму Свете Петке у Новој Пазови, служена је Света Литургија. Служио је протојереј Зоран Јовић, а појао је хор „Свети владика Николај Српски“ на челу са диригентом проф. Милорадом Маринковићем.
После Литургије пререзан је славски колач, а кума овог празновања је била г-ђа Данијела Мијаиловић са породицом. За кумовање следеће године се јавила г-ђа Јелена Међо.
У црквеној сали при овоме храму је припремљено послужење и закуска за све присутне.
Отац Зоран се захвалио свима на труду и љубави исказану овога празничног дана, и пожелео свима добро здравље на многе године.