OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Јереј Слободан Мицић рођен је у Инђији, 22. маја 1987. године. Основну школу завршио је у Новим Карловцима, а Богословију Светог Арсенија у Сремским Карловцима. Дипломирао је на Православном богословском факултету у Београду, 2012. године. Епископ сремски Господин Василије рукоположио га је у чин ђакона у манастиру Шишатовцу, 15. септембра, и у презвитера, у Шашинцима, 21. септембра 2013. године. На парохију у Обрежу постављен је од 15. октобра 2013. године. Ожењен је Јеленом, рођеном Милаковић, са којом има сина Јована.