OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Парох  јереј Александар Маџаревић, рођен је у Минхену, 11. маја 1970. године. У родном граду завршио је основну школу, док је матурирао на средњој Машинској школи у Инђији. Дипломирао је на Богословском институту у Београду и студира на тамошњем Богословском факултету. Епископ сремски господин Василије рукоположио га је у чинове ђакона, у Крушедолу, на Светог Василија Острошког 2007, и презвитера, у Новој Пазови, 25. априла 2011. године. Од 2007, служи у Новој Пазови као ђакон, а од 2011. као парохијски свештеник. Мајстор је каратеа (други дан), освојио је више медаља на савезним такмичењима. Ожењен је Иваном, рођеном Кнежевић, са којом има Андреја, Анастасију и Сергија.