OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Парох јереј  Љубомир Хаџи-Воларевић, рођен у Сремској Митровици, 11. априла 1975. године. Основну школу похађао је у родном месту и Шиду, средњу Музичку „Петар Крањчевић“ у Сремској Митровици, а Богословију „Светог Арсенија Сремца“ у Сремским Карловцима, 1994. године. Дипломирао је на Богословском институту, 2001. године. Дипломирао је и на Факултету за услужни бизнис, 2008, док је мастер рад одбранио на Универзитету Едуконс, 2011. године, на тему „Интерна ревизија јавног сектора са освртом на религије“. Епископ сремски Господин Василије рукоположио га је у чинове ђакона и презвитера, у Руми и Шиду, 17. марта и 30. априла 1996. године. Служио је на парохијама у Вашици и Илинцима, а у Сремску Митровицу је прешао 1998. године. Дужност духовника Казнено-поправног завода у Сремској Митровици поверена му је 2004. године. Ожењен је Верицом, са којом има два дина.