OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Парох  јереј Далибор Чолић, рођен је у Сремској Митровици, 20. јуна 1984. године. Основну школу завршио је у родном месту, а Богословију Светог Петра Цетињског на Цетињу, 2003. године. Дипломирао је 2009, на Православном богословском факултету у Београду . Епископ сремски Господин Василије рукоположио га је у чинове ђакона, у Сремској Митровици, 5. августа 2007, и презвитера, у Петроварадину, 2. јануара 2009. године. Служио је на парохији у Чалми, а у Мартинце прелази 15. септембра 2012. године. Ожењен је васпитачицом Снежаном, рођеном Чолић, са којом има Немању и Теодору.