У Господу се данас, 19. новембра 2019. године око 13 часова и 30 минута, упокојила игуманија манастира Беочин мати Екатерина (Радосављевић), потврђено је радију Слово љубве у овој светињи. Мати је била духовно чедо св. Аве Јустина ћелијског и врањског, а за Петрводан ове године прославила је са својим сестрама седам деценија монашког живота. Детаље о молитвеном испраћају мати Екатерине објавићемо накнадно. Нека Господ упокоји душу новопрестављене слушкиње своје Екатерине и подари јој рајска насеља.

Извор: Радио Слово љубве