На Духовски уторак, 21.јуна 2016.године, свечано су дочекане мошти Свете мајке Ангелине. Свештеници архијерејског намесништва старопазовачког су дочекали Свете мошти, а њих је пренео у ово село архијерејски намесник старопазовачки , протојереј-ставрофор Миле Јокић. Мноштво верног народа се окупило да добије благослов Свете мајке Ангелине, и да уз молитве окрепе душе своје. Када су Свете мошти постављене на одређено место у храму,започет је Акатист. Својом беседом се обратио народу протојереј Александар Цвитановић, а касније су , као и у сваком месту до сада, подељене иконице и књижице о преподобној мајци Ангелини и Светом Максиму. Свете мошти остају у овоме месту до среде ,када ће предвече бити пренесене у храм Покрова Пресвете Богородице у Старој Пазови.

Светогор Сандић