Светом Литургијом у којој су узела учешће деца основних школа „22 октобар“ и „Вук Караџић“ прослављен је српски светитељ и просветитељ, Свети Сава.

Божанском Литургијом началствовао је протојереј Страхиња Голијан, уз молитвено присуство протојереја-ставрофора Слободана Радојчића, архијерејског намесника земунског, док је исповедник био протојереј Душко Ђеорђић.

Химну Светом Сави  и кратак програм под руководством вероучитеља Николе Ерцега, најмлађи су приказали својим друговима и другарицама и верницима, током Литургије, а потом су се сјединили са Господом примајући Свету тајну причешћа.

Празничну проповед произнео је отац Страхиња Голијан.

За најмлађе Савиндан донесе и посебну радост јер се икона Светог Саве и слатки пакет понесе кући.