Настављају свој благодатни пут мошти преподобне мајке Ангелине, и после Војке пренесене су у храм Благовештења у Крњешевцима у уторак 21.јуна 2016.године. Око 11 часова су испраћене из Војке уз мноштво верника, а убрзо су дочекане у суседном селу на радост Крњешевчана. Сви свештеници архијерејског намесништва старопазовачког на челу са протојерејем-ставрофором Милетом Јокићем, архијерејским намесником старопазовачким су дочекали мошти преподобне мати Ангелине, и по уласку у храм служен је Акатист светитељки уз појање вероучитеља, студената ПБФ и верног народа. И у Крњешевцима , као и у Војки, запажен је велики број људи који су дошли са вером, љубављу и скрушена срца да се помоле за спасење душа својих. После Крњешеваца, мошти су дочекане у Прхову ,а затим и у Попинцима. У Попинцима је као и у претходним селима завидан број верног народа дочекао Свете мошти , уз велику литију. У храму је одслужен Акатист, а беседио је протојереј Срђан Ђурђевић. Око 17 часова мошти су испраћене у Голубинце.

Светогор Сандић