Радио Слово љубве    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215621130623742&id=1305402

Од 2004.г. Драгана Кончаревић предаје верску наставу. Прво у ОШ „Петар Кочић“ у Инђији две године, затим десет година у ОШ. „23.Октобар“ у Сремским Карловцима и сада тренутно ради у ОШ „Светислав Голубовић Митраљета“ у Батајници, већ пета година. Води хор и припрема бројне школске приредбе поводом црквених празника и других манифестација, од писања сценарија, режије, костима. Атмосферу на пробама које организује Драгана, њени ученици описују као изузетно опуштену, а радну и веома забавну. Послушајте како певају и рецитују ученице Милица Калањ, Емилија Станојевић, Анастасија Алфиревић и Јана Ресановић. Након гимназије и Више медицинске школе, Драгана је одабрала да упише Богословски факултет, желевши да доприноси Цркви. Завршила је Духовну академију у Санкт Петербургу. О студијама, животу у Петрограду, пријатељству са колегама из Кореје, Израела и осталих удаљених делова света, Драгана се радо сећа и преноси успомене својим ученицима. Ипак оно што је најважније да се деца кроз веронауку, песму и игру уче хришћанским вредностима, приближавају Богу и цркви и да чувају наше Православље и Светосавље.