У оквиру редовних духовних сабрања у парохијском дому Вазнесењског храма у центру Београда, почетак Часнога поста ове године обележиће слово протојереја-ставрофора Милорада Голијана, свештеника у пензији у Епархији сремској. Прота Голијан ће од 18 часова говорити о нашем ходу ка светлом Васкрсењу Христовом, на тему „У сусрет васкрслом Христу“. Подсећамо да се у самом светом храму од 17 часова служи Канон св. Андреја Критског, те су сви добродошли на богослужење и укрепељење духовним словом у наставку.

Извор: Радио Слово љубве