Протојереј-ставрофор Предраг Азап, парох илочки служио је вечерње на Бадње вече и сутрадан Божићну Литургију у храму св.архангела Михајла у граду Илоку којој је присуствовао већи број верника.
Паљењу бадњака и вечерњој служби присуствовала је и илочка градоначелница др. Марина Будимир.
Прота Азап је честитао празник Рођења Христовог свима присутнима:
„Нека и у нашем друштву и нашој Домовини буде боље, да се сви труде у бескомпромисној борби за вредности којима нас је Бог учио. Најлепше је у властитој земљи. Овде у западном Срему, у Илоку на обронцима Фрушке горе и обалама Дунава где само храбри устрају и верни опстају. Новорођени Спаситељу наш помози нам у томе“, поручио илочки парох Предраг Азап уз божићни поздрав верницима „Мир Божји – Христос се роди!“.
На светој Божићној Литургији прочитана је и посланица Његове Светсти српског Патријарха Г. Иринеја.