У уторак 10. маја, у организацији Градске библиотеке Новог Сада и Српске православне богословије Св. Арсенија Сремца из Сремских Карловаца, одржана је у свечаној сали поменуте Богословије промоција књиге нашег уваженог песника Раше Перића која носи назив „Бројанице“. У промоцији књиге учествовали су: проф. др Миодраг Радовић, проф. Светозар Борак, мр Милица Јефтимијевић Лилић, мр Жарко Димић, Верица Милошевић и на крају сам аутор. У овом књижевном дружењу учествовао је као специјални гост и песник Александар Видаковић.