У четвртак, 25. фебруара 2016. године са почетком у 20 часова у румском Културном центру присутној публици приказан је четврти део руског филма “Три приче” у режији Виталија Љубецког. Филм је приказан захваљујући сарадњи Ворки тима и СПЦО – Храм Силаска Светог Духа на апостоле у Руми, као и техничкој подршци од стране румског Културног центра. Старешина Храма Силаска Светог Духа на апостоле, јереј Душан Вишекруна, поздравио је присутне и обратио им се похвалним речима о претходним деловима овог кинематографског достигнућа у нади да ће и четврти бити импресиван. Као што је то наговештено у самој најави, овај филм се бави духовним темама из наше свакодневице, а четврти део је у правом смислу оправдао очекивања не остављајући никога без надахнућа и осмеха.

ђакон Немања Теофиловић