Храм Преноса моштију светог оца Николаја у Kраљевцима је врато свој изглед и сјај који је имао некад. Ове године захваљујући донацијама Општине Рума и верног народа почели смо обнову куполе на светом храму, која је била минирана од стране окупатора 1946. Kупола је рађена по нацрту претходне, направљена је од дрвета и обашивена бакром са позлаћеним крстом на врху. Његово Преосвештенство владика Василије је на вечерњем богослужењу 12. децембра освештао крстове а купола је дигнута на свети храм 14. децембра уз присутсво великог броја народа.