У саборној цркви Петроварадина, храму Св. Петке 24. децембра са почетком у 17 00 часова одржаће се промоција – поводом 50 година служења својој Цркви и народу  књиге, сведочанства  ,, Приче из незаборава,,

Књига је састављена из животних прича малих и великих људи којима су различити животни проблеми и животна страдања, која их спајају једну нит, остати веран до краја Богу и његовим заповестима.
У исто време ово је прича о једној епохи и времену, и њено сведочанство за будућа покољења.
Ова изузетна књига многима ће бити на корист и духовно укрепљење, јер људско памћење је кратко – остаје само оно што је записано.
О књизи ће говорити сам аутор, и свом животном и духовном путу, као и људима које је сретао на том путу, о којима је и реч у овој књизи.
протојереј мр Коста Ковјанић