На празник Сретења Господњег Његово Преосвештенство Г. Г. Василије служиће Свету архијерејску Литургију у месту Крушедолу, у храму посвећеном празнику Сретења Господњег. На Светој Литургији саслуживаће протојереј, архијерејски намесник сремско-карловачки, Борис Милинковић и протојереј Миле Станковић. Мала црква места Крушедола је велика по томе што је Света мајка Ангелина ту основала женски манастир, и подигнута је пре манастира Крушедола. Светом Литургијом у месту Крушедолу почиње обележавање године Светих Бранковића.