У уторак Светле седмице , а 3.маја 2016.године наша Црква је прославила празник Светог Николаја Српског,( Охридског, Жичког и Лелићког ,како га још називамо).

Литургијско сабрање је било у манастиру Денковац(шумадијска епархија) где је и пререзан славски колач, а кум на слави хора је био отац Серафим, игуман овог манастира. Отац Серафим као изузетан беседник је и овај пут надахнуто износио све из своје ризнице Богомислија. Истакао је значај хора за Литургијски живот Цркве, и исказао радост због кумства ове године. Многобројни чланови хора , заједно са оцем Милетом Јокићем, архијерејским намесником старопазовачким, и диригентом хора Тамаром Пајдић, захваљују на великој љубави коју им пружа отац Серафим са својим  братством. Због многих добара која примају , оца Серафима и братију сви хористи једнодушно  сматрају члановима хора.

У молитви,здрављу и радости се сабирали  на многе године.