Завод за унапређење образовања Владе Србије је уврстио активности вероучитеља Милоша Јефтића (старопазовачко намесништво) у базу најуспешнијих васпитних и ваннаставних активности у школама у Србији!

На свечаној промоцији најуспешнијих активности, били су присутни начелници свих школских управа Министарства просвете; а ми, са веронауке у Пећинцима, смо предствљали Школску управу јужнобачког округа (на слици са начелником школске управе г. Јованом Вукчевићем су вероучитељ Милош Јефтић и колегиница Весна Манојловић).

Још 2011. год. Епископ сремски, Господин Василије је благословио изадавање књиге талентованих ученика Милоша Јефтића, после чега је освојено пар стотина награда, не само из књижевности, него и из десетине других области.

Препоручујемо свима да посете сајт ЗУОВ, и погледају приложене линкове. Један од приложених линкова организација које су унапредиле образовање у Србији је и наш сајт – сајт епархије сремеске!