У понедељак 18. априла у свечаној сали Карловачке богословије одржана је духовна трибина на којој је учествовао наш познати глумац Небојша Дугалић. Протојереј Јован Милановић, старешина Саборне сремскокарловачке цркве и професор Богословије,  изнео је на почетку неколико мисли којима је присутне увео у тему трибине: „Бити хришћанин у савременом свету“. Након тога, присутни су имали задовољство да слушају уваженог госта, који је не само показао колико је широк опсег његовог познавања хришћанске вере и духовности, него је и својим животним примером, као јавна личност и отац петоро деце, посведочио да је могуће и у 21. веку живети аутентичним хришћанским животом. Након његовог уводног излагања присутни су били у прилици да постављају питања, те се развила плодна и занимљива дискусија.

Снимак овог занимљивог дружења може послушати на радију Српски Сион.

С. Лакетић, В. Јовић, М. Јањић