У недељу Двадесет седму по Духовима, 22.децембра 2019.године ,а на дан Зачећа Свете Ане, у храму Свете Петке је Литургију служио протојереј Зоран Јовић са почетком у 9:00 часова, а појао је хор „Свети владика Николај Српски.“ Мноштво деце и верника је испунило храм Свете Петке, учествујући у Литургији и сјединивши се са Телом Христовим у Светој Чаши. Вероучитељи: ђакон Светогор Сандић,  Александра Топаловић и Димитрије Милановић су током седмице за нама, позивали децу на часовима Верске наставе у  ОШ“Растко Немањић-Свети Сава“ да дођу на Свето Причешће, притом поделивши сваком ученику и одштампано обавештење-позив у вези овог недељног дана. Око стотину школске деце се причестило , а након Свете Литургије су сва деца добила слаткише,као мали знак пажње од старешине храма Свете Петке . Протојереј Зоран Јовић се после Литургије захвалио деци,родитељима ,вероучитељима и свима који на било који начин подстичу све око себе на долазак у храм Божији и учествовање у Евхаристији.

Вероучитељ Димитрије Милановић