Верници Епархије сремске са свештеником Браниславом Керечким у манастиру Раковици

У манастиру Раковици, у чијој је порти сахрањен патријарх српски Павле, на десетогодишњицу његовог упокојења, 15. новембра 2019. године свету Литургију, са благословом Његове Светости Патријарха српског г. Иринеја, служио је Преосвећени Епископ ремезијански г. Стефан.

Саслуживали су протојереји-ставрофори Игњат Товаровић и Радич Радичевић, протојереј Милош Шаренац, јереј Горан Мишановић, протођакон Младен Ковачевић и ђакон Горан Нухановић.

Верници из Епархије сремске организовано су дошли са свештеником Браниславом Керечким да се помоле на гробу патријарха Павла и моле га да пред лицем Господњим  моли за сав српски род и Српску Цркву.