Архијерејско намесништво пећиначко одржало је 23. децембра 2019. лета Господњег,  на празник Светог деспота српског Јована Бранковића братски састанак припадајућег свештенства у канцеларији Архијерејског намесништва пећиначког са почетком у 16 часова.

Након прочитане молитве, браћа свештеници са својим Архијерејским намесником пећиначким јерејем Бојаном Мијановићем, парохом пећиначким и домаћином овога братског састанка, приступили су конструктивном дијалогу на разне актуелне теме у Архијерејском намесништву а ради побољшања фунционисања свештенства и повереног им верног народа, на напредак мајке Цркве у будућности.

По завршетку братског састанка, приступило се састанку са вероучитељима који раде у месним школама подручног Архијерејског намесништва а затим и трпези љубави коју је за ову прилику припремио Архијерејски намесник са својом породицом у црквеној сали парохијског дома у Пећинцима присутној браћи и члановима њихових породица.

Приредио:

јереј Слободан Мицић