Након седмодневног боравка у Купинову, мошти Свете мајке Ангелине су 17. маја 2016. лета Господњег благодатно походиле село Обреж. Велик број мештана Обрежа и околине заједно са свештенством у свечаној литији дочекао је Свете мошти нешто пре 8:30 ч. По доласку Светих моштију у храм Светог Преображења Господњег, служена је Света Литургија којом је началствовао протојереј Јефто Павловић, парох батајнички уз саслуживање протонамесника Александра Урумовића, пароха ашањског и јереја Слободана Мицића, пароха обрешког. Акатист Светој мајци Ангелини служило је више свештеника земунског намесништва на челу са Архијерејским намесником земунским протојерејем-ставрофором Слободаном Радојчићем. Богонадахнутом беседом и речима утехе присутном верном народу обратио се протојереј Јефто Павловић након чега су ученици ОШ извели пригодан програм. Јереј Александар Чавка, парох угриновачки је мироносао верни народ након целивања Светих моштију. Љубављу и трудом домаћина уприличена је трпеза љубави. Свечани и дирљив испраћај моштију Свете мајке Ангелине уприличен је истога дана у 12:30 ч.